| nobody_9468 a întrebat:

Baieti, credeti ca sexul v-ar putea atasa de o fata?
Adica intretinand acte sexuale cu ea timp de o luna, cu timpul credeti ca a-ti putea tine la ea?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Firstly, curva e cea care se culca cu mai multi barbati fara angajamente. Adica gen: am iubit sa ma sustina financiar dar iau toata gasca lui la rand. Asta e curvie. Intalnirile one-night-standing nu fac parte din aceasta categorie.
And secondly sexul nu are deaface cu sentimentele. Poti **** 1 si iubi alta. Foarte easy.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai ales eu asa ceva nu fac niciodata happy n-am dc sa ma ingrijorez

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Abia acum iti dai seama ca ai gresit culcandu-te cu un 'amic'' care vroia sa te scape el de virginitate?!

N-ai facut-o din dragoste si acum speri la ea!

Ai gresit enorm, ca pe el n-o sa il lege nimic de tine in afara de sex.

De-aia toate fetele va invata aici pe site sa o faceti prima data din IUBIRE!

| Dominicc a răspuns:

Da ce tu esti de aia de pe centura?
Adica mai intai sa fac sex cu tine apoi sa ma indragostesc de tine?
numai alea sunt asa. sex si atat. apoi daca te duci la ea de mai multe ori poate devine o atractie.

Si raspunsu la intrebarea ta e cam Nu
stii decE? pentru ca dupa 2 luni posibil sa ma plictisesc de atata sex si vreau pe alta, asta in caz ca nu mai sunt si sentimente ceva

| NickiMinaj a răspuns:

Nu cred happy baietii gandesc altfel la fazele astea, in general. daca ai facut-o deja, opreste-te si vezi cum reactioneaza baiatul tau. ei trebuie sa "munceasca" mult pentru sex in general si daca i-l oferi asa pe tava... nu o sa te aprecieze, e in natura lui. acum n-ai decat sa-l tii in sah o buuna perioada laughing

| nobody_9468 explică:

Nu regret nimic oameni bunilaughing. Serios... pur si simplu vroiam sa stiu daca un baiat se ataseza de o fata facand sexstraight face.
@mirabela-daca erai mai atenta ai fi vazut ca iubitul meu e cel din asa presupusa filmare {care nu exista}, nu altul! Imi era teama ca o sa zica lumea ca-s o curva, ca daca ti-o tragi cu unul o data, vezi'doamne de'acum ti'o tragi cu tot cartierul!
Nu sper la iubirea nimanui, fiindca eu insasi nu iubesc. Daca l-as fi iubit poate ca renuntam la ceilalti, dar intodeauna ziua ma vedeam cu el, iar seara stateam cu altul.

| User a răspuns:

Sa tin la o curva?! Niciodata.

| Gigiku a răspuns:

Nu as face chestia asta decat cu cineva la care as tine. Sa fie unic.

| mirabella_1176 a răspuns:

Fata mea nu poate tine nimeni la u pentru ca te-ai lasat foarte usor si esti luata de parasuta! din cate stiu despre tine ai facut sex in parc cu nu stiu cine si iti e teama ca te pune pe net si vede iubitul tau din Italia parca si acum vii sa ne intrebi daca ala ar tine la tine?rolling on the floor

CATEGORIC NUUUUUUU!

LOOL CATA PROSTIE EXISTA IN ZIUA DE AZI!

| mariy a răspuns:

Stranie chestie. de obicei e invers intii placi, tendragostesti si dupa merge etapa respectiva. niciodat invers.