| Anxiousy a întrebat:

imi puteti da un sfat, va rog?

M-am impacat cu fosta iubita, avem 1 an de cand suntem impreuna, dar timp de o luna am fost despartiti, eu am avut relatii cu alte fete printre care si relatii sexuale, iar iubita nu a stat decat cu un singur baiat timp de 3 zile (s-au intalnit doar o data) si pe urma i-a spus ca nu poate continua ca tine la mine, si aseara m-am impacat cu ea dar eu nu imi pot scoate din minte ca s-a sarutat cu baiatul ala. stiu ca este ciudat pentru ca eu am facut pana si sex cu alte fete (ea inca este virgina) si ca m-am sarutat cu mai multe, dar parca din partea ei nu pot trece peste asta ma tot gandesc ca s-a sarutat cu altcineva.

Ce sa fac sa imi treaca starea asta, sa uit faza asta?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Gandeste-te ca tu ai fost cel care a gresit cel mai mult.Un sarut nu este cine stie ce, insa greseala ta este enormaaa.Cum crezi ca se simte ea? Daca o iubeai nu faceai aceste chestii, si dupa despartire sentimentele care le aveai fata de ea nu te lasau sa o inseli!

| fabiola a răspuns:

Cand vrei sa contruiesti ceva, nu te gandesti la trecut! Poate acum ai putea fi mai sigur ca te iubeste cu adevarat!

| Felys a răspuns:

Asta este o boala, adica gelozia asta morbida cate o resimti, vezi ca acesta boala distruge relatii cel mai usor, ori iti reprimi gandurile astea ori stai singur ca sa nu mai necajesti vreo fata

| Vix999 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca nu ai drept de proprietate asupra nimanui. Gandeste-te ca poate daca nu se saruta cu baiatul ala nu constientiza exact ce inseamna pentru tine si deci acel sarut a fost cel mai bun lucru care se putea intampla. Invata sa treci peste chestii de genul asta pentru ca o sa te mai lovesti de asa ceva in viata. Si nu mai fi ipocrit ca nu o sa ajungi nicaieri asa!

| Liliana1981 a răspuns:

Ai mult tupeu! Tu gresesti si tot tu esti gelos! Da-ti doua palme, poate-ti revii...in caz contrar, las-o in pace. Nu are rost sa chinui fata.

| December a răspuns:

Trezeste-te baiatule! Daca mai vrei sa construiesti ceva cu ea invata sa te comporti si sa o respecti!

| ℓσνє a răspuns:

Hmm, adica tu ai gresit cel mai mult, si tot tu nu poti uita?
Uite, eu zic sa o lasi in pace, eu una n-as accepta asa cevawinking.
Saraca fata, tine la tine, si tu?
Respect-o si arata-i c-o iubesti, ai pierdut-o o data din vina ta, vrei s-o pierzi iar?
Take carewinking

| Cleopa a răspuns:

Daca ai putina minte o sa treci peste. ce m-as fi bucurat sa o dezvirgineze altul. pe tine te-a durut in... de ea si te-ai culcat cu altele, iar ea saraca... si te gandesti ca a sarutat-o altul, nu ti-e rusine?