| aNoNiMuS1213 a întrebat:

CITESTE TOT SI RASPUNDE TE ROG
Bunaaaaaaaa :3
Bla bla bla sunt un anonim fata de 15 ani laughing) imi place de un baiat din clasa laughing) pam pam... e foarteeeeeee amuzant cu siguranta nu e timid laughing face mii de chesti tari si e cel mai frumos baiat din clasa. toate fetele il plac laughing :3 una din ele sunt si eu. nu prea a avut foarteeeeee multe iubite, de la gradinita -_- ciudat hmmmmm? ce as putea sa fac sa ies in evidenta? baieti din clasa zic ca sunt cea mai fumoasa fata din clasa :3 fara legatura, nu? uau sunt si laudaroasa laughing) il plac din clasa 1 de cand il stiu adica. si asta e ciudat laughing) dar suntem prieteni, nu prea buni, niciodata nu i-am spus ca il plac ar zice la toata clasa a mai facut-o dar nu cu mine laughing pentru ca nu i-am spus. logic laughing) majoritatea iubitelor lor sunt mai mari ca el. fara legatura... din nou laughing) daca imi place sa scriu laughing) dar ce as putea face? nu sunt genul de fata care sa place multi baieti. nu imi pot lua gandul de la el. poate si asta e ciudat. o.O uau. dau funda, normal laughing) doar raspundeti bine si cat mai lung laughing big grin :3

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Pai iti sugerez ceva care nu are legatura cu problema ta. Fa-ti o carte de benzi desenate, esti foarte amuzanta. Dar acumsa revenim. Nu o sa rraspund lung pentru ca nu imi place. Deci tu ca sa iesi in evidenta mai intai trebuie sa vb cu el mai mult. A doua chestie ar fi sa incerci totusi sa il intrebi, dar undeva unde puteti fi numai voi. Sau incearca sa ii spui in gluma pentru ca la gluma se vede ca te pricepi. Vezi si tu reactia lui, fii cool in preajma lui. Da-te frumos pe langa el. Cat mai rapid. Daca e cel mai frumos baiat, nu ai vrea sa til ia alta nu? Grabestete nu ai mult timp. Pentru mai multe detalii sau sfaturi astept mesaje in privat.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bla bla bla, tu esti anonima, el nu, deci ia-ti gandul de la el. El este vedeta, tu nu. Bla, bla, bla.

| madyddd a răspuns:

Wow wow wow la la la si tra la laaaa
bine te-am gasit draga mea...
Ai chef de bla bla bla in seara asta, nu?

Ce sa faci tu? Simplu, du-te si caca-te ca nu simti ceea ce trebuie!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chestia asta ar trebui sa vina de la sine, nu poti controla sentimentele altcuiva. Ca sa devii interesanta ar trebui sa nu se vada ca te topesti dupa el, sa fii cat mai naturala in prezenta lui, sigura pe tine. Prea scurt? laughing Blabla bla BlaBlabla bla BlaBlabla bla BlaBlabla bla BlaBlabla bla BlaBlabla bla Bla

| love100000 a răspuns:

Bine e un tip tare, e cool, amuzant si idiot(scuze ca am spus asa)dar chiar daca i-a spus cineva cal place nu era nevoie sa spuna clasei intregi, acest gest al sau da dovada de needucare si mindrie prea mare sincer.Si inteleg ce simti caci am avut si eu o asa intimplare care crede-ma nu s-a intamplat prea dulce pentru mine deeaceea te sfatui sa mai pui lucrurile la punc si sa te gindesti bine daca e cazul sau nu ca el sa afle. Daca tii paralel ca va afla toata clasa cal placi atunci spune-i dar nu asa cu mult pam pam si cu prea mult bla bla fii mai simpla iar daca tii cam ingrija ca vor afla toti de sentimentelele tale atunci studiaza atent din toate punctele de vedere daca e bine sau nu. sper ca am putu sa te ajut

| Bøøgey a răspuns:

Da, da, da, cool, cool, cool, daca vorbesti cum scrii, la degetica cu tine, da, da, da, n-o sa se uite ala la tine, he, he, he.

| aNoNiMuS1213 explică (pentru love100000):

Stiu ca e idiot happy dar... tot imi place de el... blestemata sa fie dragostea >_<.
. pam pam laughing

| aNoNiMuS1213 explică (pentru neutrino):

Nu stiam ca e vedeta big grin baieti din clasa chiar il urasc... fetele nu... normal big grin

| baTTLe4uTr a răspuns:

Le ai cu "pam pam"? Atunci ..canta-i asta:

Cuz' I'm delicious
If you wanna see my
Pam pam param pampam
If you wanna feel my
Pam pam param pampam
If you wanna touch my
Pam pam param pampam
You just gotta ling my lolli, lollipop

daca stii cum zic.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa iti maresti IQ-ul cu 50 de procente si apoi sa te pui pe agatat tipi d'astia smecheri.