| narcis1 a întrebat:

Imi place de o fata dar ea nu ma place ce pot face o plac de la gradinita si ea m-a placut de la gradinita pana in clasa 1 dar dupa nu a mai placut nici un baiat ce sa fac vreau sa ma placa!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| diana99999 a răspuns:

Sunt sigura ca ai cel putin 9 sau 10 ani
laughing mai asteapta sa cresti cel putin 2, 3 sau 4 ani pana sa ai o relatie big grin ti-o spun din experienta unui colegwinking

| narcis1 explică (pentru diana99999):

Man am fost impreuna anul asta cu cineva. si am 12 ani trebuie sa fac 13 :p

| diana99999 a răspuns (pentru narcis1):

Chiar ma miram cum sa ai 12 ani in a 7-a

| narcis1 explică:

Lume am 12 :p trec a 7a :... deci :-l sunt destul de mare tonguePPPP

| FaraNume1245 a răspuns (pentru narcis1):

Cum sa ai 12 ani si sa fi pe a 7-a?laughing

| narcis1 explică:

Ba denis m-a dat de la 6 ani la scoala in 18 sept fac 13 ani tonguePPPPP

| OanaCazacuSkumpica a răspuns:

Dupa cate zici mi se pare ca ai 9 - 10 ani, nu stiu, poartate frumos cu ea si mai cresti

| JackLow a răspuns:

Stai mult in preajma ei... poartate frumos cu ea. Daca tie rusine sa ii spui ca o placi incearca sa o faci sa isi dea singura seama de ce simti pentru eawinking
Nu trebuie sa iti fie rusine...cu rusinea nu o sa ai niciodata parte de ce vrei si de ce iti place cu adevaratwinking
Bafta.