| dulcica1 a întrebat:

Citisem o intrebare ca cum ca " o fata vrea sa afle daca isi poate vedea himenul cu ajutorul oglinzii (mai clar spus sa vada daca mai e virgina fara a vizita vreun control ginecologic)...
cit despre mine " practic de la primul contact nu am avut practic nici o schimbare ar realiza ca sunt virgina? (teoretic)

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte usor de vazut himenul in oglinda, poate oricine atata timp cat himenul e intact. Daca tu nu ai avut nici o modificare dupa contactulsexual, fie nu te uitsesi cu atentie, fie nu aveai himen (congenital). fata respectiva vroia sa vada daca mai are himenul intact, virgina stia ca nu mai e fiindca avusese contact sexual.

| Barajag a răspuns:

Crezi ca oglinda ii va spune daca mai este sau nu virgina?hee heeOri fata aceea poate cunoaste meseria de ginecolog si asa a ales solutia(gratuit)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda, oglinjoara, cine este cea mai virgina din tara? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poate vedeatonguetongue

am facut si eu asta!