| Ale14me a întrebat:

Cititi cu atentie intrebarea va rooog!
Unui baiat ii place de mie de mai multa vreme si la banchetul de sfarsit de cl. a-8a am dansat cu el. Avem mai multi prieteni comuni cu care dupa banchet au mers sa bea ceva si a-2-a zi mi-a spus cineva ca numai despre mine vorbea si spunea ca nu putea sa ma scoata din cap (adevarul e ca baietii cam stateau la coada sa danseze cu mine... )a cerut id meu de la prietena mea cea mai buna ( care culmea este iubita prietenului lui cel mai bun ) si am vb cu el pe mess. E cam direct el asa pentru ca imi tot spunea asa pe fata cat de impresionat era de mine si ca partea cea mai frumoasa a petrecerii a fost atunci cand dansa cu mine. Doar ca aseara avea la avatar o poza pe care scria,, imi place fundul tau" si eu de colo i-am spus : vaii dar ce poza ai la avatar ( asa in gluma ) si el mi-a spus ca dac ma deranjeaza o schimba, iar eu i-am spus ca nu am nimic cu ea. Dupa care imediat a schimbat-o cu alta pe care scria,, vrei sa fii tarfa mea " m-a deranjat foarte tare lucrul asta. Prietena mea l-a intrebat dc a facut asta la care el i-a spus ca nu a pus poza pentru mie si apoi a schimbat poza. Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,te place.
Cu poza de la avatar era o gluma grosolana de copil de 14 ani.Nu uita ca baietii se maturizeaza mult mai greu decat fetele.El nici macar nu-si imagineaza ca ti-a jignit sensibilitatea.
Nici termenul "sensibilitate" nu-l intelege,deocamdata.
Lasa timpul sa curga,lasa-l sa se desfasoare,urmareste cum merg lucrurile,fii cu el daca ti-o cere, dar sa te astepti la asemenea prostii din partea lui.N-o face din rautate, fii sigura si nu are drept scop sa te jigneasca pe tine.
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că nu ai probleme serioase și cauți false probleme, că nu ai ceva mai bun de făcut.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu merita sa-l bagi in seama. daca tu zici ca a avut o poza la avatar cu ce-ai zis iar dupa aceea a schimbat-o cu una mai rea,inseamna ca, chiar face misto de tine. Daca tine la tine nu punea in nici un caz asa ceva la avatar, mai bine punea o inimioara sau ceva de genu...acum tu il cunosti mai bine si tu decizi daca merita sa-l ierti sau nu si daca vrei sa fiti prieteni.

| MMadalina a răspuns:

Era prea frumos ca sa fie adevarat.laughingMai bine ai grija :-)

O zi buna!happy

| UnZambetTeRog a răspuns:

La faza cu dansatul si vb numai despre tine. Te place sigur. Iar cand ai zis tuh ca e mai direct cred ca e de bine. nu are nimic de ascuns. Insa la faza cu avatarul e cam nesimtit. Eu as zice sa ai grija.
Succes :*