| NonExpertTPU a întrebat:

Caut prietena si nu gasesc, caut prietena si nu gasesc. Toata fetele sa apeleze la mineeeeeee

7 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca stai intr'un oras relativ mare - gasesti in jurul lui cate prietene doresti tongue...
fi cu tupeu frate...
bafta

| noktambul a răspuns:

Apeleaza tu la toate fetele, fraiere!

| Zuzy a răspuns:

rolling on the floor)
laughing)))
" E greu a vorbeste romaneste"winking
Nu stii nu stii din astearolling on the floor

| SoRandom21 a răspuns:

Pare rau, am prieten, insa colega mea e singura, te intereseaza? smug

| BeeZsiAtat a răspuns:

Tu ''sa invete sa vorbeste romaneste'' si dupa ''TOATA fetele sa apeleze la tine''. Dar poate daca le-ai ruga pe TOATE ci nu TOATA sa apeleze cred ca tot nu ar functiona big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai cretinilor asta`i replica de la 2 prosti...

| cosminronaldo7 a răspuns:

Esti prost rau pretenas laughing))