| IateyourCookie a întrebat:

Cn ask rock? Care e trupa/Solistul vostru preferat de rock sh melodia preferata. La mine e Tokio Hotel- Ready, Set, Go!

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Te rog să nu mai aduci în discuție acea trupă când vorbești despre rock. Ăia sunt Justin Bieberii rock-ului. Chiar așa, a ajuns rock-ul să includă maimuțe precum Tokio Hotel și Avril Lavigne? Că am văzut mulți pe TPU care se cred mari rockeri pentru că ascultă Tokio Hotel și Avril Lavigne. Dacă vă place atât de mult rock-ul, de ce îl jigniți în halul ăsta? Rușine!
Baftă

Răspuns utilizator avertizat
| Phutui a răspuns:

Tokio hotel? nu mai pune tokio hotel si rock in aceeasi fraza!
sa zic o melodie e cam greu, dar iti pot da nume de trupe.de la fiecare imi place mai multe de o melodie

metallica, iron maiden, rammstein, ac/dc, uriah heep, nirvana guns and roses, iris, cargo, ashaena, ensiferum, green day, the rasmus

| BellsC a răspuns:

Tokio hotel? super trupa si mie imi place :Xsunt bestiali Imi plac toate melodiile in special Humanoid si Automatic, dar si Don't jump.si altele.Sigur nu canta Rock... ceva pop/rock difera de melodii insa... mi se par calumeawinking
xoxo!

| hamster a răspuns:

Bon jovi-it's my live sau p! nk(orice )

| friday a răspuns:

Linkin Park-Blackout
Linkin Park-The Catalyst
Bullet for my valentine-Waking the demon
Kamelot-Love you to death

| aripifrante a răspuns:

Buna.Eu ascult rock.Imi place Brian Molko de la Placebo, si trupa de asemenea!\m/

| alexxa a răspuns:

Motorhead-Rock out
Sirenia-Sail away si The other side
Linkin Park-Paper cut
Scorpions-Rock you like a hurricane
Deep purple-Smoke on the water
si ar mai fi multe happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu mhn24.
Tokio Hotel nu canta rock.straight face
Ai auzit de Rammstein?
Dar de GunsN'Roses?
Dar de Nirvana?
Dar de Linkin Park?
Dar de SOAD?
Pot sa continui, dar nu are rostoh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skillet - hero :-x

| ryukameow a răspuns:

TH nu e o trupa rock...

| Tawny27 a răspuns:

Linkin Park - toate melodiile tongue

| tigari_6699 a răspuns:

Mda... pot spune ca sunt o fana infocata a rockului, dar nu orice tip de rocktongue
AC/DC-hells bells
linkin parca the catalyst
evanescence bring me to life
Nightwish - Amaranth

oricum mie imi place mai mult rockul simfonic deci de asta sunt melodiile acesteaxd

| Dinca_Elena_1999 a răspuns:

Tokio hotel, si melodia mea preferata este ich bin nicht ich