| MariXD a întrebat:

Care este melodia voastra preferata din trupa Tokio Hotel? Daca va place melodina care imi place si mie

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Am avut intr-o zi in care ma plictiseam sa ascult vreo 40 de melodii de la panaramele astea.O singura melodie e mai decenta: World Behind My Wall, frumoase versuri, dar nimic special in restul.Pa!

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

We are the gayest band in the world
Anthem of Gay emo.

Baftă

| Roberto a răspuns:

Nu sunt fan Tokio Hotel, insa melodia Automatic este destul de reusita.

| Sophie90 a răspuns:

Toate mel is super dar eu am ales-o pe asta e superba love strucklove struck
Tokio Hotel - Dogs Unleashed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel - One day we'll break our mouths sucking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai @7h30, după ce că o înjuri mai și urezi baftă. Lol rolling on the floor