| Herwe a întrebat:

Colega mea de facultate îmi spune că ea și soțul ei își fac nevoile unul de fata cu celălalt. Cum pot fi atât de scarbosi?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta sti ce inseamna asta? daca isi fac unul fata de celalalt inseamna ca fac economie la apa si isi fac nevoiile impreuna ca sa nu traga apa de 2 ori

| LoveSleep a răspuns:

E la facultate și e căsătorită, la ce te aștepți?

| Sofer a răspuns:

Cum de sunt sincronizati sa facă în același timp de față cu celalalt?

| TheGentleman a răspuns:

Poate suferă de parafilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este scârbos dar nu văd de ce ți-ar fi zis ție asta laughing Cred că vrea să nu mai vorbești cu ea.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Nu stiu daca e scarbos, mai repede ciudat, dar ma rog

| GusticelMititel a răspuns:

Poate ca se iubesc atat de mult incat nu le este scarba unul de celalalt.