| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Seara buna stimate sotii, este adevarat ca atunci cand sotul va povesteste ca au colega noua de servici si va spune ca e frumoasa, tanara, voluptoasa, cu forme deveniti geloase?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Soții s-au mai desteptat. Nu mai povestesc.

14 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pai sotii sunt prosti sa vorbeasca acasa de noua colega voluptoasa cu forme apetisante?

| Freya1 a răspuns:

Păi la tine daca vine iubita ta si iti spune ca are un coleg nou cu pectorali si p...a mare cam ce ii spui?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Freya1):

Iubito dai inainte eu sunt un om libertin care cere si ofera libertate eu daca ma inteleg bine cu iubita nu ma intereseaza cu cati si-o trage si la fel si ea accepta sa ma culc cu altele

| Freya1 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Tu esti un om liber pentru ca nu ai iubita si cel mai probabil nu te ia nimeni.
Si apropo, vezi ca prostituata nu e iubita ta.Prostituata e o femeie pe care o plătești sa se culce cu tine cand nici o femeie nu te vrea sau nu se coboară atat de jos incat da întrețină relații intime cu tine big grin.

| Catrice a răspuns:

Daca sotia e bi, e si mai bine rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Dacă vor sa își facă soția geloasa. E posibil sa facă asta laughing dar eu unu dacă aveam soție, nu ii spuneam asta happy păstram secret.

| Eireann a răspuns:

As avea speranta ca e mai destept decat sa imi spuna
cu lux de amanunte ce bunaciune e colega noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat ii trebuie sa mi-o laude mie pe alta ca arata bine

Il culc pe presul de la intrare

!

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Ce soț ar povesti despre așa ceva? Libidinosule, numai fantezii slinoase ai

| ƘЭлT a răspuns:

Geloase e putin spus pe langa ce o sa-ti faca laughing

| GLC a răspuns:

Cazul meu : NU... până nu am aflat că își trimiteau mesaje pline de aluzii sexuale și dedicații muzicale, mult după orele de program...
Deci, dacă ești femeie și, în contextul descris, nu devii măcar alertă dacă nu geloasă... ești fraieră.
Vorbesc din propria experiență recentă (cam 10 zile)