| DariusDariusDarius1500 a întrebat:

Înțeleg, dar eu nu imi doresc asta, vreau să rămân singură in perioada următoare! Ce inseamna cand o colega de facultate spune asta?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu inteleg cum e posibil sa nu intelegi ce inseamna. Fata vrea sa o lasi in pace. Ce vrei mai clar de atat?

| dullcat a răspuns (pentru wildthing):

Probabil nu intelege, mai ales ca a pus aceeasi intrebare de mai multe ori si a tot primit raspunsuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai mai postat intrebarea asta de 2 ori pana acum si ti s-a raspuns, dar vad ca nu vrei sa pricepi realitatea, ba chiar ti-ai trecut intrebarile sub anonim, de parca ai avea 5 ani si refuzi sa crezi ceea ce nu-ti convine, desi stim cu totii ca-ti apartin DariusDariusDarius1500.

Fata te-a REFUZAT, politicos si direct, asta inseamna cand iti spune ca vrea sa fie singura.