| TitiDrLove a întrebat:

Completeaza-mi si mie asta.de plictiseala asa
1.Numele persoanei pe care o iubesti
2.Sunteti impreuna : da/nu
3. Daca nu sunteti impreuna, spune-ne de ce.(Ex:nu vrea respectivul/respectiva / mi-a fost rusine sa intreb / nu stiu cum sa vorbesc cat mai mult cu respectiva/respectivul etc.):
4. Daca ati raspuns cu da mai sus, spune-ne de cat timp sunteti impreuna:
5.Cine a facut primul pas: Eu/El/Ea
6. Unde v-ati intalnit pentru prima oara?
7.Cum vi se pare relatia:
8. Cele mai frumoase intamplari:
9.In caz de esti fata, ai primit vreodata flori? Daca da, cand(ocazii, zilnic etc.)
10.De ce il/o iubesti atat de mult?
11.La cat timp va intalniti?
... scuze. dar nu aveam ce face

Răspuns Câştigător
| Nikcoletta a răspuns:

1). il cheama Mihai
2). da
3). suntem impreuna
4). de 3 luni
5). Eu
6). in oras
7). Nu prea sunt sigura de aceasta relatie, el este foarte certaret de fel si nu prea ne intelegem bine;
8). L-am pacalit ca sunt altcineva si am pus-o pe alta fata sa se intalneasca cu el prima zi! il cunosteam pe el inca de la scoala dar imi era rusine sa-i spun cine sunt si am pus o alta fata sa vb cu el in locul meu, pana la urma mi-am luat inima in dinti si a doua oara m-am dus cu tupeu la intalnire!
9). Nu am primit.
10). Inca nu il iubesc dar simt ceva pentru el, totusi niciodata nu am simtit ce simt eu pentru acest baiat are ceva ce nimeni nu are;
11). Zilnic (sta aproape de mine).
12). Interesant oracolul. Nici eu nu aveam ce face; Mersi mult;

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1. Denisa
2. Nu
3. Acum vorbim pe mes si inca e mica, astept sa implineasca 18 ani si apoi ies cu ea
5. Eu
6. Pe mes ne-am cunoscut dar in persoana nu ne-am vazut
7. Am incredere sa fie bine pe viitor chiar daca ceva va merge prost va suferi ea adica: daca ma inseala cand voi fi cu ea sau face vreo gafa ei ii va parea rau si pe langa asta Dumnezeu are grija de fiecare.
8. Ne potrivim in multe chestii avem multe in comun.
10. Pentru ca e intelegatoare si inteligenta.
11. O sa ne vedem peste 2 ani cand ea va fi majora.

| TitiDrLove explică:

La ce te referi dreamy?happy sa imi descrie cineva? ia sa va vad smug laughing

| mihaelaa18 a răspuns:

1.dani
2.nu
3.pentru ca lui nu ii place de mine si in plus de asta are prietena de 1 an de zilestraight face
5.eu i-am spus ca il plac
6.la deschiderea anului scolar
7.pana sa ii spun ca il plac am fost buni prieteni,insa dupa ce a aflat ca il plac, relatia dintre noi s-a racit, nu ne mai vorbim deloc
8.cand ne-am cunoscut prima data,cand am facut cunostiinta cu ellove struck, cand am dat mana cu el am simtit acei fluturasi in stomaclove struck, cand se uita la mine day dreaming, si multe altelebig grin
9.da am primit flori cu ocazia zilei mele de nastere si de 8 martielaughing
10.nu pot spune ca il iubesc, ci doar ca il plac mult de totlove struck, oricum ceea ce simt pentru el acum nu am mai simtit pentru nici un baiat
11.ne intalnim in fiecare zi pentru ca este colegu meu de clasahappy

| Castiel a răspuns:

1)n/a
2)n/a
3)n/a
4)n/a
5)n/a
6)n/a
7)n/a
8)n/a
9)n/a
10)n/a
11)n/a

| fabiola a răspuns:

Chiar ca nu ai ce face!

| NoChanceForUs a răspuns:

1. Satana.
2. Da...în fiecare zi.
3. Nu vrea că mi-a fost rușine și mie și ei s-o întreb.
4, 5,6, 7,8,9,10,11. Blaaaa blaaaaa blaaa...all you need is...f*ck.

| sonya69 a răspuns:

1.secrethappy
2.nu...din pacatecrying
3.nu stiu cum sa-l abordez
4.-
5.niciunul
6.pai, la mine in clasa(venise pentru nu stiu ce meci si m-a intrebat cum ma cheama)
7. ar fi frumoasa...cred
8. nu stiu sunt multe
9. da si a fost foarte jenant pentru ca florile au venit de la un copil mai mic si obsedat de mine. de valentine's day
10. pentru ca ma face sa ma simt speciala
11. in fiecare zi

| dreamygirl a răspuns:

@Titi cum ar fi ca cineva sa descrie perfect persoana cu care esti cuplat/a? laughing

| MadutzaB a răspuns:

1.Sorin
2.Da
3.-
4.6 luni
5.el
6.La scoala
7.super
8...multe
9.Da,de 1 si 8 martie, de ziua mea, de craciun...
10.Nu pot explica
11. zilnic

| Bylok a răspuns:

1. -
2.nu
3.imi este fricasad
4.-
5.el
6.la gradinitalove struck
7.suntem prieteni
8.sunt extrem de multelove struckde multe ori ne privim cu o pasiune si toata lumea spune ca ne placem
9.dalove struckde ziua mea(de nume, Sf. Constantin Si Elena). cand a venit la scoala avea un buchet de flori in mana, iar cand am intrat in clasa a venit la mine la banca, mi-a spus"La multi ani!"(m-am topit in acel mumet)ma uitam in ochii lui albastrilove struck...restul e poveste
10.pentru ca il iubesc
11.in fiecare zi suntem in aceeasi clasa

nu-i nimichappy mi-a facut placerehappy

| piticot_7774 a răspuns:

1.Dan:-x
2.Da:-x
3.-
4.1 an sh 2luni:-x
5.El:-x
6.La scoala
7.Superba:-x
8.Cele cu el:-x
9.DahappyDe ziua mea
10.Pentru ca ma face sa zambesc:-x
11.La 2-3 zilesad...

:*:-x

| lovemylife a răspuns:

1-Bogdan
2-Da
3-(no com)
4- 3 zilelaughing
5- euchatterbox
6- la scl, suntem colegi
7- e okay
8- pai pana acum nu cred ca s-au intamplat asa multelaughing
9- (batting eyelashes)
10- il iubesc atat de mult deoarece este tot timpul cu mine
11- in fiecare ziwinking

| Kaℓi a răspuns:

Chiar ca nu ai ce face!
Pe urma iar vii si intrebi "cum pot sterge intrebari?"

| ViseInCulori a răspuns:

1.Andrei
2.Da
3.-
4.6 luni
5.Amandoi
6.In parc
7.Frumoasa,amuzanta:d
8.Serile tarzii in parc.razand pana ne durea burticalaughing
9.Craciun,Valentine Day, Ziua mea, Martie
10.Pentru ca ne potrivim, ne intelegem si ne distram f bine impreuna
11.In fiecare zi

Te scuzam nu avem ce-ti facelaughing)