| cornelia_9446 a întrebat:

Dupa cat timp ajungeti sa-i spuneti persoanei care sunteti impreuna ca o/il iubesti?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prefer sa-i demonstrez decat sa-i spun niste cuvinte, pe care oricum le-a mai auzit de zeci de orihappy

| clauss a răspuns:

Atunci cand o simti, cand partenera te a acceptat

| Dee0tzaA a răspuns:

Ii spui ca il/o iubesti cand intr-adevar incepi sa o iubesti.

| alexgogo a răspuns:

De regula scest lucru se spune cand chiar simti acest lucru. nu exista o perioada pentru iubire, poate fi o zi, poate fi un an sau zece.

| SyntheticFeelings a răspuns:

Atunci cand simti! prietenul meu mi-a spus dupa 2-3 luni. happy iubirea e un sentiment deosebit, asa ca spune-o cand crezi, cand simti si va aprecia mai mult!