| Mellyssa999 a întrebat:

Complicata intrebarea da va rog sa ma ajutati.De curand am inceput o relatie cu un baiat de la mine din clasa si mi-a placut de el dar nu exagerat faza e ca avem 2 baieti noi in clasa si celalalt s-a indragostit de mine si cel cu care eram asa ca de cateva zile sunt data peste cap si nu stiu ce sa aleg pentru ca i-am refuzat pe amandoi dar fostul mi-a zis ca trebuie sa aleg asa ca am ales pe celalalt dar dupa o zi m-au luat remuscarile pentru ca pe el il privesc doar ca pe un frate dar nu vreau sa ranesc pe nimeni dar nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma! Fundita :X

Răspuns Câştigător
| bya5 a răspuns:

Pai ...si eu am avut o relatie cu un coleg de la mine din clasa iar inca cativa colegi au vrut sa fie cu mine
cel cu care am afost a venit nou in clasa iar ceilalti erau colegi mai vechi si ii priveam ca pe niste frati asa ca le-am spus ca nu vreau sa se simta prost dar ei sunt pentru mine ca niste frati si nu poate fi nimic mai mult
iti dai seama ca erau suparati dar eu tineam ft mult la cel cu care eram si nu vroiam sa ne despwinking. daca tii la el ca un frate zii ca nu vrei sa-l ranesti si intoarce-te la cel la care tii si cu care vrei sa fii. Succes!

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Nu are niciun drept sa se foloseasca de sentimentele tale si sa te puna sa alegi, sincer acum.
Ar trebui sa faci absolut numai ceea ce simti, nu ceea ce iti induc altii...