| catalin02 a întrebat:

Hi! Am si eu o mica problema, deci eram cu un prieten si vad o fata mai frumos eu zic uite ce beton arata asta, el a mai zis la colegi mei de clasa si de aici se trage ideea ca m-am indragostit de ea.Ea avea o relatie nu stiu cu cine cam de 4-5 luni. Dupa ce o fata i-a zis ca o plac sa dispartit de fostul ei iubi, eu am incercat sa facem o relatie dar nu avem chiar nimic in comun.Cum i-as putea spune ca nu simt nimic dar fara sa o ranesc.

1 răspuns:
| MariaLOL a răspuns:

Spune-i ca nu mai merge, ca nu simti ceva special pentru ea si ca mai bine e sa plecati pe drumuri diferite.S-ar putea sa nu inteleaga, sa te injure putin dar in cazul in care nu se comporta ca o curva, propune-i sa ramaneti macar prieteni happy Bafta!