| EdK a întrebat:

Conform unui studiu recent (din 2004), romanii sunt pe ultimul loc in Europa la marimea penisului, cu o medie de 12 cm. Ti se pare ca barbatii romani sunt neindreptatiti sau ai ramas socat(a) ca e prea mare? Cum comentezi situatia?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Orice studiu de genul asta n-are cum sa fie valabil, n-a stat nimeni sa masoare penisurile tuturor barbatilor din lume sau daca i-ar fi chestionat, atunci n-ar fi zis nimeni ca are sub 20cm

| EdK explică (pentru greyhound):

Corect. De aia intreb si eu, ca la mine nu a venit nimeni sa ma masoare.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru EdK):

Poate n-ai fost acasa cand au venit! laughing glumesc...

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O porcarie de denigrare a romanilor.Ca atatea altele. Daca se duceau la ciobanii de la munte, alta era situatia.

| BonneLess a răspuns:

Daca ar fi adevarat nu ar mai purta Cheloo tricouri cu "20cm". Sa fim seriosi!

| EdK explică (pentru BonneLess):

E o MEDIE, unii o au de 4 cm altii de 25. Adunate toate si calculate, a rezultat media de... 12 cm. oh go on

| BonneLess a răspuns (pentru EdK):

Parca nu credeai... straight face

| DorelExpertu a răspuns:

E o tampenie, 12 cm sa fim seriosi, daca era dublu... poate

| RexCuParuCret a răspuns:

Exista trei mari marimi in toata lumea :
1.brusture
2.cactus
3.palmier
Romania se incadreaza la cactus spre palmier(cu sunt si eu). Ocrotiti palmierii.

| Scintilla a răspuns:

Niciodata studiile nu sunt corecte pentru ca un esantion de aproximativ 1000 de oameni nu poate sa isi spuna cuvantul pentru restul de peste 20 milioane. E ca si cum am alege un conducator pe baza primelor 1000 voturi cu o marja de eroare, crezi ca se poate face asa ceva? sau trebuie numarate si restul de voturi?

| M4SOnIC a răspuns:

WHAT THE FU*C MAN!
unde ai citit prostia asta?