| X0xo a întrebat:

Conteaza inaltimea intr-o relatie? happy
Eu sunt mai inalta ca prietenul meu cu vreo 2-3 cm, insa mai rar port si tocuri. Sunt cam confuza :-s

17 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sa nu te superi sau sa interpretezi gresit. Pe orizontala, nu se vede si nu conteaza. Pe verticala da. Da hotarat. Restul depinde de tine. Pa!

| MindExplode a răspuns:

@Haose daca ai 1.76 si esti foarte slab atunci esti stalp daca esti normal atunci esti ok fetele iubesc baietii inalti si sportivi.
Ioana intr-o relatie nu conteaza inaltimea problema e sa nu se simta el confuz.

| nicoleta01 a răspuns:

Nu mai poti tocuri deloc si gata. asa fac si eu. bine ca el este mai inalt ca mine dar daca as purta tocuri am fi cam la fel si nu mi.ar place

| BESTNICK a răspuns:

Lasa-i lui tocurile si ai sa vezi ca o sa va intelegeti mult mai binewinking

| eurynomus a răspuns:

Ca tipa sa fie mai inalta ca tipul mi se pare jalnic pentru el si eu unul nu asi accepta daca asi fi femeie o pitikanie

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Parerea mea- nu. ddragoste sa fie

| MBAAA a răspuns:

Pai si eu am 1.77 iar iubitul meu cam 1.75-76, e o diferenta de 1-2 cm si nu se observa, deci nu conteaza inaltimea, dar sa nu fi totusi mult prea inalta decat elbig grin

| Haose a răspuns:

1,76, 13 ani. D'aia nu ma place nici o fata ca zici ca sunt stalp sad. Deci deduce tu daca conteaza thinking

| BeatriceKnowles a răspuns:

Dupa parerea mea.nu cred ca conteaza! happy Conteaza ca va iubiti.doar atat nu asculta de vocile relewinking si eu sunt mai inalta ca prietenul meu tot cu vreo 2-3 cm.

| Maela a răspuns:

Ar conta doar daca era exagerat de inaltt dar ceilaty au dreptate

| nimeni05 a răspuns:

Dragostea nu cunoste barierewinking sau cum era?laughing

| TheExpert01 a răspuns:

Deloc important e ce vine din suflet ce simtiti unul pentru celalalt funda?

| sshhhhhttttt a răspuns:

1,9m 16 ani, deci nu are cum sa fie mai mare ca mine, oricum nu as suporta acest lucru laughing

| X0xo explică:

@lorenalore... am 17 ani. nu se pune problema unei nunti` laughing
e doar o... relatie... ca oricare alta

| AndrewThinks a răspuns:

Nu conteaza inaltimea ca poate sa fie si cu 10 cm mai mica si intr-o relatie nu ar trebui sa se jeneze niciunul de celalalt dupa marime mai ales deci ce conteaza. 2-3 cm abia se vad.

| anca_7572 a răspuns:

Sincer ioana, nu conteaza.si prietenul meu e mai mic ca mine cu 3cmlaughing nu are relevantahappy daca va iubiti e ok!happy

| lorenalore_5845 a răspuns:

O sa mai cresti si se va uita toata lumea la voi.btw la nunta cum o sa fi cu tocuri de 10 cm?