| no_5867 a întrebat:

conteaza asa tare inaltimea intr-o relatie pai eu sunt putin mai inalta decat el e un lucru rau? multumesc

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu conteaza, crede-ma ca intr-o relatie nu trebuie sa ti cont de inaltime, daca va iubiti, va respectati, va simtiti bine impreuna, nu ai decat sa fiti impreuna, nu e un impediment, iubirea conteaza, nu altceva, nu trebuie sa ti cont de ce zic altii sau de faptul ca esti mai inalta, ce legatura are relatia voastra cu cativa centimetri, iubirea nu se masoara in cm...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

No problem! Am mai raspuns acum vreo 2-3 zile la intrebarea asta! Important e ca voi sa va intelegeti si simtiti bine impreuna! Bafta!

| CevaNormal a răspuns:

Alexandra cum spune rusul :,, ne parisea'' adica nu te ingrijora in zadar. Sigur ca nu conteaza, fii fericita

| simoSTAR a răspuns:

Daca voi va simtiti ok..restul chiar nu conteaza

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna Alexandra nu conteaza inaltimea intr-o relatie atata timp cat este intelegere
Nu este nimic daca esti cu un pic mai inalta decat elhappy
pup:*

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

N-ai vazut exemple in viata mondena sau nu? Consider ca nu este un impediment!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu conteaza inaltime...am mai raspuns la o intrebare de genu si dupa cum am spus si atunci am doi prieteni care sunt in aceeasi situatie dar le sta foarte bine impreuna si chestia cu inaltimea nu sta intre ei si nici intre tine si prietenul tau n'ar trebui sa stea...nu conteaza ce zic ceilalti...lumea poate fi unwori rautacioasa... daca va iubiti doar asta conteaza happy

| Adolescentul a răspuns:

Buna, NU nu conteaza inaltimea intr-o relatie si mai mult daca nu e atat de vizibila pe cat ai crede u, important este sa va iubiti nimic mai mult. Iubiti`va mult.Succes.

| duDu_8774 a răspuns:

Intr-o relatie conteaza dragostea dintre cei 2 parteneri atat timp cat va iubiti tineti 1 la altu...nu are nici o legaturia... da se mai gasesc si nesimtiti destia care stiu sa barfeasc...nu trebuie bagati in seama

| mirella25 a răspuns:

Nu conteaza deloc. Daca te afecteaza ce zice lumea, incearca sa o ignori. Zi ca ea si fa ca tine! Urmeaza-ti visul si nu numai!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zau de unde ai luat-o si pe asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează.winking
Bine, acum să n-o dați în extrema cealaltă. Tu 2 metri și el 1. 5, că vă stă urât, v-ar porecli poneiul și uriașa.
Dar dacă e o diferență de

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sincer nu stiu ce conteaza asa mult. si eu sunt mai inalta ca prietenul meu cu cativa cm...iar daca imi mai pun si tocuri...imagineaza-ti. nu are asa mare importanta odata ce voi va intelege-ti si totul merge bine. asta cel putin e parera mea.batting eyelashes

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Nu conteaza daca u esti mai putin inalta decat prietenul tau.Eu cred ca intr-o relatie conteza dragostea si intelegerea.Nu ascult pe toti indivizi. Poate cei care spun lucrul asta sunt invidiosi pe tine ca esti mai inalta decat ei asa cred eu. Daca iubitul tau nu are nicio problema si nu-l deranjeaza ca u esti mai putin inalta decat ala este bine.Pa