| any_1988 a întrebat:

Eu si prietenul meu avem acceasi inaltime 1.60. Numai ca atunci cand imi iau tocuri sunt mai inalta decat el. Pe el nu-l deranjeaza sa fiu mai inalta decat el cu tocuri insa eu am ceva retineri sa port tocuri cand sunt cu el. Voi ce ma sfatuiti? Se vor uita cei din jur ca la o pereche ciudata? Sau nu conteaza inaltimea?

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, conteaza sa va potriviti si sa va intelegeti, tu nu ai o relatie cu cei din jur, ai o relatie cu el, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza inaltimea si, atata timp cat va iubiti totul e in regula. Totusi eu n-as purta tocuri, numai asa ca sa nu se simta baiatul prost.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu conteaza acest mic inconvenient, important este ca voi doi sa va iubiti si sa o duceti bine. Ce zice lumea? Lasa lumea sa vorbeasca, gura lumii nu o astupa nici pamantul.

| angella1972 a răspuns:

La voi chiar e ok, poti purta tocuri de 5-6 cm, adica diferenta ar fi insesizabila.atunci de moni si iri columbeanu ce mai zici?

| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu consider ca nu conteaza inaltimea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, nu te uita in jur, de ce iti pasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super, te apleci si-l pupi pe frunte parinteste rolling on the floor tongue

| chr_7518 a răspuns:

Stai linistita, eu am 1. 61, iubita mea km1. 62, si nu ma deranjeaza cand e pe tocuri. Am fost cu una avea 1. 80 fara tocuri iti dai seama cum se uita lumea atunci la noi? Dar imi placea ma simtzeam k Irinel big grin