| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza marimea penisului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde pe cine intrebi.Mare majoritate a femeilor iti vor spune ca nu, dar ele in sinea lor probabil viseaza intotdeauna la ceva mai bun.Asta e in structura lor genetica.Sa ne aducem aminte ca potrivit acelei carti numita biblie femeia l a adus in pragul disperari si al nebuniei de a face acel pacat imaginar si anume furtul din copacul interzis.Concluzia? Nu conteaza marimea atata timp cat femeia este multumita de actul sexual.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penisul meu e de 16 cm in erectie. oare cum e? :-ss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

buna intrebre - DA conteaza. oriunde te-ai duce sa stii ca exista doar 2 tipuri de femei. femei care vor un penis mare si femei care o ascund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penisul e doar un biet muschi si de aici concluzia:cu cat e mai mare cu atat e mai greu d pompat sange in el deci e mai fleask nu tare ca piatra cum este unul de dimensiuni normale plus ca dupa primul numar e mai greu sa isi revina la parametri normali de functionare asa ca nu degeaba credeau grecii antici ca un penis mic sau normal( ca in ziua de astazi ce e normal nu mai e bun e considerat prea mic) era considerat un semn de virilitate pentru ca duce mai mult ca unul mare (are nevoie de mai putin flux sanguin pentru a presta)plus ca o daca o ai mare in cele mai multe cazuri vei vedea doar o data puta fetei pentru ca a doua oara va fugi de tine (zero placere doar durere). Si inca ceva cei care vor penisuri mari nu se gandesc decat la placerea proprie nu si la cea a partenerei si daca ati dat din nefericire peste una care o vrea mare cat casa asta inseamna doar un singur lucru si anume ca e foarte foarte uzata si ca a avut mult mai multe maciuci la fundul ei decat iti inchipui tu pa si nu conteaza cit de lunga e bagheta ci iscusinta magicianului v-am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 18 ani ce pot sa zic nu conteaza deloc, daca ea e TUN poate sa aiba si 12 cm. Gandeste-te la tine daca ai frecao in aer ce ai simti asa si cu un penis de 25 de cm degeaba e bleg. Sexul nu e o materie obligatorie de aia nu se da la bac, e optional, doar profa de romana poate sa te asculte oral.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de parere ca, conteaza cat de putin si marimea si grosimea, dar cel mai mult conteaza daca sti sa o folosesti, daca sti cum sa exciti o fata/femeie.si cel mai mult daca sti sa te controlezi, sa nu ejaculezi prea repede, cu cat ejaculezi mai rar cu atat mai bine si mai placut pentru ea.Deci conteaza totul.Bafta

| mitica_6163 a răspuns:

Presupun ca intrebarea vine din partea unui baiat. Cat de mica poti s-o ai? Cat ai degete si limba legea tarii nu se schimba happy. Cauta pe net un filmulet ce-ti va ridica moralul (moralul mai) si poate te va ajuta sa scapi de complex. Scrie pe google "howard stern small penis contest". 18+ happy Nu are caracter pornografic. Vezi ca se poate si mai rau

| cric a răspuns:

Da, conteaza si intotdeauna a contat. daca e prea mica e degeaba, daca e prea mare e dureroasa. pentru cele3 prea mici exista solutii de marirea penisului.

Alte răspunsuri
| gyxy73 a răspuns:

Cred ca doar experienta unei femei poate raspunde pertinent.

| gyxy73 a răspuns:

Marime 17,5 cm micuta totusi
21 22 mai zic si eu mare, si partenera mea ar ma vre putin mai adanc.

| Deadmaus a răspuns:

Da, normal. 19x5 cm n-am avut plangeri, dimpotriva. Merge ca unsa, la inceput mai scrasnesc, da o luam incetisor dupa care sanie! Mai sunt probleme cu lungimea cand e introdusa maxim, mai primesc respingeri...

| kta24 a răspuns:

Nu numai si timpul cat sta in erectie si grosimea uneori si aspectul (CURBAT DREPT )