| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza marimea penisului?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai mult aptitudinile de a-l folosi, corelate cu stiinta unui preludiu eficient si tandrete la maxim!

mlm
| mlm a răspuns:

Ai auzit de variantele mare si nefolositoare dar mica si jucausa?laughing

cami
| cami a răspuns:

Conteaza ce ai in cap.

| DMV a răspuns:

Vaginul (partea interna) are intre 10 si 15 cm la o femeie adulta. Daca o ai prea mare nu e buna.

| sh0w a răspuns:

Daca o ai mica conteaza

| monycutz a răspuns:

Da, conteaza.

| stcalin a răspuns:

Exista o vorba in popor: "Nu conteaza marimea baghetei, ci magia din ea."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru 3, 14---3, 14? nu cred.pentru sex? nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este importanta marimea, este foarte important sa nu ai disfunctii erectile. o erectie puternica este mult mai importanta decat marimea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, atita timp cit stii sa-l folosesti oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat timp ai limba si degete nu conteaza marimea penisuluiwinking

| susieq_7137 a răspuns:

Marimea nu conteaza, dar face diferenta