| alindoolce a întrebat:

In ce masura conteaza marimea penisului?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In masura in care esti obsedat de asta, in loc de a sti cum sa-l folosesti, si nu de a te dovedi corect educat si instruit, atent, care stie sa stimuleze o femeie, sa fie tandru, si igienic, si preventiv(prezervativ!) astfel incat ea sa se simta in siguranta si capabila de satisfactie, oferita de tine!

17 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

100%
gata...ai facut p tine cand ai auzit, nu?rolling on the floorrolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Eu chiar nu am glumit, nu inteleg de ce traiesti u q impresia asta...happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vad ca esti preocupat numai de lucruri importante.

| lia a răspuns:

La ce sa conteze marimea podoabei tale? La cum se aseaza pantalonul pe tine? tongue

| Nastia a răspuns:

In masura in care tu nu vrei sa oferi si altceva in afara de cei 3 sau 16 centimetri, ...nu conteaza marimea ci modul in care o folosesti,... efectele pe care le produci,... unele fete vor marimi mari, altele accepta baiatul asa cum e, ...alege si tu fete din a IIa categorie, ...nu conteaza ambalajul ciocolatei ci senzatia de dulce pe care ti-o lasa ea,.
asa e si cu p... tau,...
nu mai fi atat de complexat de asta si incearca sa afli ce ii place partenerei ca sa compensezi asta, s-o faci fericita.

| death a răspuns:

Într-o măsură mult prea largă, în care şi Terente s-ar simţi ca linguriţa-n cană. În... măsurile normale, nu contează decât Napoleonii şi caii, adică extremele. Sub 2 cm şi peste... 30?

| MeimeiPinguinu a răspuns:

25% cred thinking, u nai numa intrebari de asa ceva=)

| Alex >D a răspuns:

25%

| Abcfunny a răspuns:

Daca pers. iubita te iubeste cu adv. nu cred ca ar interesa-o marimea penisului...
nu cred ca marimea conteaza...

| utilizatortpu a răspuns:

Cică în faţa unui judecător, au fost aduse două curve care se păruiau pe stradă. Judecătorul a întrebat care sunt motivele scandalului.Au sărit cu gura şi au zis că se contrazic pe faptul că una zice că mai bună este un penis scurt şi gros, iar cealaltă că nu, mai bun este lung şi subţire. Judecătorul a căzut pe gânduri şi le-a spus să vină a doua zi că le va da o soluţie. Ajuns acasă, judecătorul, nu a mâncat nimic, stătea apatic şi se gândea ce soluţie va da a doua zi. Soţia lui văzându-l în starea asta, a insistat să afle cauza. Povestindu-i în ce dilemă se află, soţia lui, i-a spus că să le răspundă celor două curve, că nici una nu are dreptate, că penisul poate să fie cum o fi, numai vesel să fie. A doua zi, judecătorul dă acest răspuns curvelor. La care una din ele, după o tăcere de moment, spune : Aveţi dreptate domnule judecător, şi acum dacă ştim asta, putem fi curve cu adevărat.
Sper că acest banc, ce are o vechime de 40 de ani, ţi-a răspuns la dilema ta.

| Amelia87 a răspuns:

Atita timp cit stii cum sa-l folosesti, nu prea conteaza marimea. oh go on

| alindoolce explică:

Psihosex mai bagat in fum verde

| Mircea_blabla a răspuns:

In centimetrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gatit? Prea putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wooow! piti, aici erai? nu spuneai tu ca de cand te-ai tuns parca se uita mai cu jind fetele la tine? acum ai probleme si cu podoaba din pantaloni? aici nu mai merge cu tunsul, aici chiar trebuie sa-l ai mare asa ca spor la treaba. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai daca nu o ai peste 35 de cm nu te lega la cap cu fetele ca te dau in judecata
eu am patit-o

| dianapiticu a răspuns:

Nu cred ca are vreo importanta, important e sa gadile unde si cum trebuie. Cel putin asta e parerea mea.Cand faci sex totul depinde de tine nu de penis.