| Viarnii a întrebat:

Marimea penisului chiar conteaza?

13 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu contează. În schimb contează ce ai în minte deoarece de asta o să te folosești toată viața.

| darrio2007 a răspuns:

Doar pentru cei care nu stiu la ce se foloseste. La spalat pe dinti sau in loc de hartie igienica.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce? vrei sa l vinzi? sau sa il inchiriezi cu ora?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, conteaza intr-adevar!
Desi femeile nu se plang niciodata de ce le ofera barbatul, dar marea majoritate, dupa ani de nesatisfactie isi cauta amanti mai dotati si mai priceputi in arta satisfactiei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de situatie, de varsta, de partenera, etc. Probabil ca te preocupa marimea "sculei" tale doar pur teoretic. Poate ca este prea devreme sa se poata da un raspuns care sa fie considerat ca fiind unul corect, deoarece nu stim varsta ta, daca a inceput dezvoltarea organelor genitale din punct de vedere al marimii si al maturizarii sexuale. Pana cand tu vei deveni major, penisul tau poate creste foarte mult dar exista si posibilitatea de a nu mai creste sau sa fie si una foarte mica, deci este prematur sa ne pronuntam pe o asemenea problema. Probabil ca dimensiunea penisului tau din acest moment poate fi apreciata ca fiind mai mare/mai mica comparativ cu o anumita "medie" valabila pentru aceasta varsta, insa o astfel de apreciere este subiectiva fiindca este imposibil sa stim/apreciem cat este de "precisa" o asemenea afirmatie. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, dacă ai o mărime standar normală e okay, dar cică grosimea în schimb trebuie să fie mai mare. http://www.descopera.ro/......erit-video

| dragodana a răspuns:

Salut! Da conteaza.Cel mai mult conteaza cat de bine stii sa-l folosesti.

| Kira5854 a răspuns:

Daca marimea e acceptabila, iar partenerul se pricepe in ceea ce face, nu cred ca ar fi vreo problema. Deci da si nu. Depide de persoana

| ambicio a răspuns:

Nu.

| Lukasz a răspuns:

Depinde de varsta.

| DayN a răspuns:

Dacă i-ai traso nu mai conteazăwinking

| donottouchmybody a răspuns:

Frecarea se face cu peretii si aici iti trebuie grosime pentru a satisface, dar nici marime de 12 cm
Si daca adaugi si "skilluri" e perfectlaughing)
Dar depinde si de fata, varsta...

| fringedllama45 a răspuns:

Te poate ajuta, dar poti si sa nu ai puta si sa faci o femeie sa se simta bine. Intreaba orice lesbiana activa.