| anonim_4396 a întrebat:

Crăciun fericit! Fetelor ce v-ați dori sa primiți cadou din partea unui băiat cu, care urmează sa va vedeți? Vorbesc cu cineva de câteva zile și urmează sa ne vedem și astăzi m-a întrebat dacă a venit Mos Crăciun, și ce ia adus ei laughing. Vreau să-i cumpăr ceva, un cadou... dar nu stiu ce pot săi cumpăr. Ma puteți ajuta cu câteva păreri sau sfaturi de cadouri?

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Ce i-ai luat?

| Huntryo23 a răspuns:

Ai putea să îi iei din mall o cremă de corp de la Victoria's Secret, fetele adora să miroasă bine, toate miros genial și costă în jur de 50lei una (recomand pe cea cu vanilie). Ai mai putea adăuga o lumânare parfumată din pepco (găsești și la 6lei și la 20lei mai mari) și dacă mai ai bănuți mai poți adăuga ceva cum ar fi un parfum de mașină (dacă are) sau niște șoșonei la vreo 25-30lei sau o pereche de mănuși sau niște dulciuri... Ce crezi tu. Eu dacă aș primi toate astea as fi foarte încântată?