| Elenaaaaaa a întrebat:

Cred ca ma place un baiat, adica da multe semne nonverbale in acest sens, insa nu face nimic sa ma cunoasca, sa ma bage in seama pe mess, etc. Parerea voastra?

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Asteapta semne si din partea ta.
E timid si nesigur pe fortele lui. ii e teama de un refuz.

| Awesom a răspuns:

Parerea mea e timid.

| wolder a răspuns:

E timid. Abordeaza-l tu

| neutrino a răspuns:

Daca baiatul nu face nimic pentru a te cunoaste, inseamna ca el nu este inca interesat de o eventuala relatie cu tine.

| Sweet001 a răspuns:

Parerea mea e sa il lasi pe el sa faca primul pas...nu da prea bine ca o fata sa il abordeze happy

| Robe12 a răspuns:

DACA NU TE BAGA IN SEAMA NU CRED CA TE PLACE.....Adica daca tear placea vorbea cu tine