| Elenaaaaaa a întrebat:

Problema este ca plac un baiat, si el nu cred ca ma place. I.a zis cineva ca il plac si el a spus hmm. Si am incercat sa il bag in seama pe mess dar nu mi.a raspuns. Si de cand i-a spus acel cineva ca il plac se uita la mine ciudat. Neplacut credeti.ma! Parerea voastra?

2 răspunsuri:
| Tymycy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l lasi balta pentru ca oricum ce nu merge nu trebuie fortat si crede-ma ca daca nu ti-o raspuns inseamna ca nu te place. Oricum is foarte multi baieti pe lumea aceasta, nu deveni prea posesiva, o sa isi faca o parere rea despre tine si o so raspandeasca prin scoala si nu cred ca ti-ar cade bine. Mai bine incerci sa il uiti happy

| IonutFrt a răspuns:

Poate ca te place si nu vrea sa arate asta! Nu stiu ce sa spun cu exactitate. Faza ca i-a spus cineva ca-l placi, nu a fost o idee buna! Noua nu ne place asta. Daca vrei intr-adevar sa vorbesti cu el, poti s-o faci cu un subiect bine stabilit si ca nu cumva sa incerci sa o intorci ca o sa-si dea seama.