| isabella2001 a întrebat:

Cred ca v-am mai spus de acel baiat pe care il iubesc. Vorbim mereu prin mesaje.ii spun mereu ca il iubesc..si l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine. El a zis ca vrea motive(adicaa?)
Cred ca si el ma place. vorbeste frumos cu mine,imi face ochi dulci, imi pune mana pe fund(e cam perversss)
Dar nu stiu ce sa facc...m-as gandi sa "il trag intr-un colt si sa il sarut" poate o sa il "cuceresc" intr-un fel sau altul❤️
Ajutoorrr!

Răspuns Câştigător
| Andrada0025 a răspuns:

Eu zic sa-l intrebi daca vrea sau nu, sa nu-l lasi sa se joace cu sentimentele tale.
Pari un pic naiva, nu-i voie sa fii asa! Iar cat despre "te iubesc", e cam timpuriu, probabil esti atasata de el, nimic mai mult.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Buna idee, cine ti-a dat-o?

| AmaToaRea a răspuns:

Se cam joaca cu tine happydaca nu merge cu frumosul incearca si cu indiferenta sa vezi ce iasa. baftahappy