| scumpika01 a întrebat:

Crede'ti ca dragostea are limite in varsta?

Răspuns Câştigător
| hjjd a răspuns:

Poate ca nu.mie mi s-a intamplat sa ma indragostesc de cineva cu vreo 8 ani mai mare decat mine

6 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

As vrea sa raspund dar mai intai trebuie sa stiu ce e asta,"dragostea"

| EuOO a răspuns:

Nu, nu are. Sunt îndrăgostită de un băiat cu 6 ani mai mare (chiar 7, dacă stau să mă gândesc bine). Nu ar trebui pentru nimeni să aibă limite de vârstă atât timp cât există înţelegere şi iubire!

| Delia_7017 a răspuns:

Categoric NU.

| DilauRo a răspuns:

In nici un caz dragostea nu are limite in virsta atita timp cat partenerii au peste 18 ani. Daca unul din ei are sub 18 ani acolo apar alte probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu. Ce are sa fie unu de 27 de ani cu una de 10 ani? Nimic.

| yoyo01 a răspuns:

Nu cred ca are limita de varsta cat timp partenerii se plac si se respecta reciproc