| eu_7509 a întrebat:

Crede-ti ca ma place sau nu? eu cred ca da pentru ca, cand ma vede ma i-a in brate, ma tine de mana si eu il plac da nu stiu daca el ma place?

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna pai este evident ca te place faca gesturi p care le fac doar indragostitilove struck

2 răspunsuri:
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Sigur te place daca te ia de mana si toate aste love struck succesc. sa ai parte de el love struck

| valycretu a răspuns:

Dap dar mai bine vorbesty cu el direct baietilor le plac fetele directe!