| marina0023 a întrebat:

Este un baiat in scoala, de care cred ca m-am convins ca ma place adica eu il plac si cred ca si el ma place si are acele gesturi ca ma ia in brate se da pe langa mine si mereu e dragut, dar e o problema nu mi-a cerut sa fiu priertena lui si nu stiu de ce. El a fost inainte cu o fata si nu stiu daca mai tine la ea, dar dupa cum se vede nu. Deci voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| ejaxz a răspuns:

Idee e ca baietii sunt foarte timizi... iincearca sa faci tu primul pas.sau macar arata-i-te cat mai accesibila... poate lasa timiditateahappy

| alexxaz a răspuns:

Eu zic ca iti da de inteles foarte clar ca te place si daca inca nu face el primul pas poate trebuie sa-l faci tu. Adica poti sa-l inviti in oras, sa fiti numai voi doi si sa vezi cum o sa fie. Poti afla raspunsul pe care il cauti.