| dragutafata a întrebat:

Am fost la film cu 2 baieti si cea mai buna prietena a mea iar eu am stat langa prieteba mea cea mai buna si unul dintre baieti pe care il plac dar nu stie. Si baiatul respectiv ma lua in brate imi punea mana pe picior si mana dupa gat, face mai multe lucreuri de genul, ma ia in brate si nu stiu ce sa cred, ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Clar îi place de tine, ce varsta ai tu? Dar acel băiat. Sigur l ai terminat la film, daca intelegi ce vreau sa zic.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vrea să te mănânce.

| AFR81 a răspuns:

Vrea sa te manance.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Vrea sa te manance.

| ksuper31 a răspuns:

Vrea sa te manance.

| Hitler666MD a răspuns:

Vrea sa te manance

| Taduic a răspuns:

Vrea să te manance.

| dragutafata explică:

Cum adica vrea sa ma manance?

| dragutafata explică:

Pai,eu fac 14 peste o saptamana si el a facut 14 acum 2 saptamani