| nustiunimicsuntmediocru a întrebat:

Credeti ca 17 cm este bine pentru 17 ani? Daca se poate doar fetele sa raspunda.

Multumesc mult!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, relax, mare atentie la igiena, dimineata si seara!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prea mic, mult prea mic

| elninoema a răspuns:

Da prostovane! nu ierta nimic. cat esti tanar orice experiență sexuală e bine primită. bucurate

| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa nu te cred!
Acum 6 luni ai afirmat ca ai doar 15 ani, iar azi ne spui ca ai deja 17 ani.
Plecand de la premiza ca esti mincinos, nu te credem nici asupra lungimii cucului, care pentru cei 15 anisori ai tai, are probabil 10 cm.

In caz de nu-ti aduci aminte ce ai declarat acum 6 luni, uite aici:
"in 9 Septembrie 2019 | nustiunimicsuntmediocru a întrebat:
Sunt baiat si am 15 ani..."

https://www.tpu.ro/......-canon-de/

| Sofer a răspuns:

Dacă chiar o ai atat și e și groasa e perfect man.

| Goete a răspuns:

Si 1 metru si 17 centinetri e putin; eu aveam 80cm la nastere

| ywar a răspuns:

Pai e bine! La 17 ani ai 17 cm, la 18 ani o sa ai 18 cm si tot asa o sa creasca precum Greuceanu. Mintea sa stii ca nu o sa creasca vreodata! Nu aveti preocupare. Va vad adesea pierzand timpul prin cafenele asezate strategic vis-a-vis de vreun liceu. Vai de generatia voastra de handicapati!

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Eu cred ca da