| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca băiatul de care imi place si-a dat seama ca îl plac?

El intra in clasa, iar eu ma uitam zâmbind la el, după nu m-am mai uitat, dar am văzut că s-a uitat el la mine si m-am uitat înapoi si s-a oprit din mers si ne-am uitat unul în ochii celuilalt si am inceput sa râdem.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da si-a dat seama si vrea sa mai testeze terenul.

2 răspunsuri:
| LarissaLary189 a răspuns:

Si-a dat seama, dar preventiv poti vorbi cu el prin mesaje si sa-i spui mai pe ocolite. Gen ii trimiti poze din alea de pe Facebook, Instagram cu citate de dragoste gen,, te iubesc,, si chestii d-astea...

| AnaB14 a răspuns:

Da,cred că și-a dat seama.Acum că sa fii sigură, ai putea sa îl întrebi dacă nu ești rușinoasă.