| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Deci mie imi place de un baiat si 6 fete din clasa la mine stiu. Una dintre ele are o prietena in clasa cu el si ea i-a zis ca mie imi place de acel baiat. Intr-o zi cand sa ies de la scoala el era in fata scolii cu niste prieteni iar eu ma tot uitam in urma in ochii lui s-a uitat si el la mine asa cam 2 min sau ma rog nu mai stiu laughing.
Baiatul pe care il plac sta cam tot timpu pe langa clasa lui la usa si cateodata mai iese si el in curtea scolii. Fetele din clasa la el cand au auzit asta au inceput sa rada :@. Apropo o stiu si pe vara lui dar nu prea o intereseaza si miie rusine sa o intreb laughing.
Ce as putea sa fac ca sa ma bag in seama cu el?
Cum as putea sa aflu daca are iubita?
FUNDAA! Am scris mult stiu laughing.

7 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

De obicei baietii agata fetele, nu invers. Asa ca ai rabdare si asteapta; poate s-o nimeri sa te agate el.

| pofticiosu a răspuns:

Te duci pur si simplu la el si il tragi deoparte si ii pui in fata ca nimic rau nu are ce sa se intamplebig grin

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns (pentru pofticiosu):

Cum sa il trag de o parte? laughing) Ca sunt 2 clase acolo si eu is mai mica decat el cu 2 ani ce o sa zica ceilalti?! Iar el poate o sa creada ca vrea sa il violez eu stiu :-s crying

| pofticiosu a răspuns (pentru NuStiuCeNumeSaImiPun):

Pai spune-mi ce varsta ai tu si el ca sa imi dau seama ce sa iti zic

| pofticiosu a răspuns (pentru NuStiuCeNumeSaImiPun):

Simplu daca stai si asculti ce zic ceilalati nu ai sa faci nimic ia-ti inima in dinti si spune-i

| ilovedeathandhell a răspuns:

Incearca sa faci rost de id lui sau nr lui de tel si tie mai usor sa vb asa cu el