| MaDeclarFan a întrebat:

Credeti ca cei mai buni prieteni (baiat si fata) sfarsesc mai mereu prin a fi impreuna?

Răspuns Câştigător
| XperioN a răspuns:

Mai degraba prin cearta si despartire.Imi cer scuze daca iti stric "prietenia"(daca ai una cu cel mai bun prieten).

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Emilian65 a răspuns:

Nu intotdeauna se intampla asa.

| LoveSleep a răspuns:

Mereu sfârșesc prin a se îndrăgosti. Dar nu întotdeauna sentimentul e reciproc. Adesea, doar unuia "i se aprind beculețele".

| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea nu, dar tu poti fi exceptia care intareste regula.

| minrest a răspuns:

De regula nu.

| SkyPilot a răspuns:

Din ce am vazut in jurul meu, nu este de loc asa. De cele mai multe ori unul din cei doi a facut un pas in plus, celalalt nu l-a apreciat si prietenia s-a dus pe apa Sambetei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...dar de obicei cei care ajung sa fie impreuna sfarsesc prin a fi straini, fara a mai vorbi unul cu altul sau a se saluta din politete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba se despart. tot timpul 1 din 2 se indragosteste de celalalt, si asa se duce pe apa prietenia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

Răspuns utilizator avertizat
| slm93 a răspuns:

Da se poate daca exista atractie din partea amandorura

| Opris_Alin_1998 a răspuns:

Niciodata! 100%