| IoanaXxxxx a întrebat:

Credeti ca daca un baiat si-a batut cadva joc de tine, in viitor te va puta iubi cu adevarat?big grin

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

De ce nu?

Poate isi va da seama ca prima dat nu te-a iubit, dar tu trebuie sa ii demonstrezi, sa ii arati ca nu ti-a pasat, stii, aici e vb de INDIFERENTAwinking

In orice caz, totul merita o a 2 sansawinking

14 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Posibil, niciodata nu se stie.

| SpecialGirl a răspuns:

Nu,sigur te va lua drept proasta si va continua sa isi bata joc de tine.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da.poate realizeaza greseala facuta.

| nicoleta01 a răspuns:

DA,roata se intoarce!tongue

| Euics a răspuns:

Da.si mi sa si intamplathappy

| ady4love2011 a răspuns:

Foarte buna intrebare. Este un proverb:" Lupul isi schimba parul dar naravul ba." Omul care e secatura nu se va schimba niciodata in bine. Este foarte nerecunoscator si daca te porti frumos cu el, te ia de fraiera. Cel mai bine sa il eviti.

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Cam asa e prin filme...deci da

| ImiDaiFunditza a răspuns:

Normal.Si eu cand eram mai mica ma bateam cu un baiat, ne injuram, ne scuipam iar acum suntem impreuna.Viata e plina de surprize`!

| Jojo_2758 a răspuns:

Da,este posibil.

| xCat a răspuns:

Nu.

| dana_3556 a răspuns:

Cu adevarat isi va mai bate joc de tine happy. bafta

| bambi12313 a răspuns:

Numai timpul iti poate raspunde la aceasta intrebare si nu uita ca mereu exista o speranta si speranta moare ultima si nu in ultimul rand exista un Dumnezeu care e sus

| marius12123 a răspuns:

Da depinde cum si-a batut joc de tine happy

| Karashi a răspuns:

Im.stii se zice ca 'atunci cand un bait iubeste o fata(sau invers) se ia de ea'
Suuunt sigura ca te va putea iubi!