| eudemonica a întrebat:

Credeti ca un baiat de 24 de ani poate iubi cu adevarat o fata de 16-17?big grin

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

In iubire nu conteaza varsta. Iubirea nu are legi.Atunci cand iubesti restul nu mai conteaza.In dragoste orice e posibilhappy

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da,logic. Numai ca trebuie si testat inainte.Pentru siguranta.

| gigiro a răspuns:

Ti se pare asa batran?

| forever4you a răspuns:

Iubirea e oarbawinking

| Phantasmagoria a răspuns:

Da,cred,pentru ca sunt intr-o situatie asemanatoare, desi cu o diferenta...eu am 13 ani.iar tipu are 19. De cand il cunosc am fost doar prieteni dar incet incet.ne-am apropiat. Iubirea nu are varsta, varsta e doar un numar si nu demonstreaza nimic.Conteaza daca va intelegeti.

| sdasfgasgaads a răspuns:

Shit no this is sick

| overdoseofdreams a răspuns:

Sunt convinsa pentru ca dragostea nu tine cont de varsta,etnie, ocupatie, etc...

| calugaruandreea a răspuns:

Iubirea nu are varsta! In dragoste si in razboi totul este permis!

| gabirogabi a răspuns:

Da de ce nu? nu conteaza varsta

| Cluj a răspuns:

Poti iubi pe cine vrei si la orice varsta daca vrei cu adevarat asta.