| BlueBird a întrebat:

Credeti ca e ciudat ca pana la varsta de 15 ani sa nu te fi sarutat niciodata puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Depinde de mentalitatea fiecaruia.In zilele noastre, cand copiii de 12-13 ani cauta sa faca "sex" cu toate ca nu stiu ce inseamna asta... e normal ca fetele,fiind mai multe timide,asteptand persoana perfecta pentru fiecare pas in viata lor sa nu fi dat inca peste cineva cu care doreste sa faca asta. Poate esti o persoana care vrea sa fie un moment cu totul special,nu un simplu sarut!
In fine, eu nu critic pe nimeni, fiecare are conceptiile sale... Mi se pare intr-un fel destul de normal.Sa nu fii jenata de chestia astahappyCineva oricum te va aprecia si pentru asta tongue

14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu,deoarece poti sa nu te indragostesti si pana la N ani.Sau poate nu a fost momentul, sau baiatul potrivit.E timp pentru toate.

| BRG a răspuns:

Nu, eu am 33 și nu m am sărutat nici odată, și nu am murit încă.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Doamne,normal ca nu e ciudat

| djcrazyroxxy a răspuns:

Eu m-am sarutat prima oara la 10 ani jum laughing) si ne-am lovit in timpul sarutului laughing wtf?laughing))))) mda ceva incredibil aaa si mi se pare normal happy

| sdasfgasgaads a răspuns:

Da inseamna ca esti no lifer(bleah e normal)

| ღByByღ a răspuns:

Nu,nu e ciudat.Inseamna ca persoana e mai timida, dar nu e nimic rau in astha...Nu ii face griji... Sper ca te-am ajutat

| geografie a răspuns:

Nu e ciudat dar eu m-am sarutat la 11 ani... Inca nu am uitat ziua aceea laughing a fost ceva nemaipomenithee hee

| Riluris a răspuns:

Nu e deloc ciudat. Ai timp indeajuns de mult incat sa ajungi si la sarutari. happy

| OneBoy a răspuns:

In nici-un caz! Totul depinde de fiecare...

| MadQueen a răspuns:

Nu. Fa asta cand esti pregatita si cand vrei tu, nu pentru ca "trebuie". Nu are rost sa iti irosesti primul sarut pe cineva care nu merita. Dar asta depinde doar de tine. Fa cum crezi ca e mai bine si te lua dupa spusele altora.
Nici eu nu am sarutat pe nimeni. Doar asa un pupic da, dar nu asa din dragoste...pasional sa zic asa laughing
Stiu ca s-ar putea sa ti se para ca am niste principii asa mai ciudate dar eu gandesc in felul urmator : Sarutul e asemenea virginitatii. De ce sa o dai cuiva care nu merita sau nu apreciaza. E ceva ce faci odata in viata pentru ca e PRIMUL. Nu ar fi frumos sa il pastrezi pentru cineva care chiar va aprecia acest gest si care altora li se pare atat de... banal...
Dar asta depinde de felul fiecaruia de a gandii laughing Mult succes ^__^

| madalinacr a răspuns:

Da...sarutul trebuie sa vina d l persoana pe care o ai langa tine, sa simti nevoia sa fii sarutata.nu sa te saruti cu cine iti iese in cale!happy

| claudiu_7286 a răspuns:

Nu fiecare are dreptul la alegerea lui, poate ca ca pentru tine nu a venit mmomentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deloc

Atunci se presupune ca-ti incepi viata sexuala

Esti prea mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tongue eu la 15 ani si jumatate m-am sarutat prima data :p