| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e normal ca la 14 ani sa nu te fi sarutat niciodata? Voi la ce varsta v-ati sarutat prima oara?

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu vad nimic anormal in lipsa sarutului pana la 14 ani. Ca e la moda sa ai iubit de la 14 ani, asta-i cu totul altceva, dar nu-i neaparat, stai linistita, nu esti mai prejos cu nimic, dimpotriva.

| Unique a răspuns:

E normal, eu m-am sarutat parca pe la 14 si era impresionant

| Didw a răspuns:

Nu e nimi anormal. Tu nu te-ai sarutat niciodata pentru ca nu ai avut pe ineva pe are sa-l iubesti cu adevarat sau nu te-ai simtit atrasa de el ca sa va sarutati.
O sa ai timp cand o sa fi mai mare sa te saruti laughing Nu iti fa grija. Pup kiss

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 16 ani.

| Angiutssa a răspuns:

Da, e normal.Am 14 ani si inca nu s-a intamplathappy

| multimoak a răspuns:

E normal... Te saruti cand iti gasesti alesul nu cand implinesti varsta!

| X0xo a răspuns:

Buna!

Nu are ce sa fie anormal in faptul ca inca nu te-ai sarutat happy
Profita de copilarie, caci vei avea timp pentru lucruri de genu toataaa viata.
Vei ajunge sa te saturi laughing crede-ma :*

Bafta si multa incredere!

| :X:X a răspuns:

Prietena mea s-a sarutat la 12whistlinglaughing

| zxsds a răspuns:

Problema asta sa ti-o pui pe la 25 de ani...happy

| Anna_5295 a răspuns:

Da, eu prima data m-am sarutat la 14 ani si 3 luni blushing
vine timpul, stai linistita!