| andrei23 a întrebat:

Credeti ca e normal sa fii virgin la 21 ani si sa nu fi iubit cu adevarat, vreau sa zic ca am stat cu fete doar asa ca prietene. Dar simt ca vreau sa incep o relatie doar daca ma indragostesc nu numai asa de ca mi-a facut cineva lipeala.Credeti ca e anormal, precizez ca nu am sarutat pe nicio fata, am cerut parerile voastre pentru a vedea daca gandesc normal, stiu ca prin societate altii incep sa aiba prietene inainte de liceu dar eu astept persoana potrvita nu doar atractie fizica ci si caracter, calitati, personalitate, hobby-uri, sinceritate etc. Astept raspunsurile dvs va multumesc din suflet

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prietene puteai sa ai de mai devreme, dar nu e prea tarziu, cat despre virginitatea ta, ei bine, nu e nimic de comentat!

| Alisa a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun lucrul asta. Bravo tie ca astepti o fata care sa te aprecieze din toate punctele de vedere, si tu la fel pe ea, ci nu doar fizic.

Stai linistit, ca acea fata va aparea atunci cand te astepti cel mai putin...sa stii sa o apreciezi, si sa iti dai seama daca merita.

numai bine!

| catthshshshs a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa ai o varsta anume pentru a saruta o fata sau a-ti pierde virginitatea.Asta depinde mult de tine si de educatia ta.Niciodata nu este prea tarziu, o sa apara si fata ai pe care ti-o doresti tu!winking

cami
| cami a răspuns:

Nu exista un tipar, trebuie sau nu trebuie sa fii. Trebuie sa te simti bine in pielea ta, mi se pare ca gandesti destul de rational, atata timp cat astepti o fata sa-ti placa si dpdv sufletste, nu doar fizic.

| smartalogu a răspuns:

Stai linistit, nu ai absolut nici un defect. Cum am mai zis si in alte postari, eu am 25 si sunt virgin, asa ca nu ai de ce sa iti faci griji. Iar ca sa continui, de curand am cunoscut pe cineva de care imi e foarte drag si care e tot... virgina :d (nah ca o zisai:p). Asa ca da, se mai intampla si minuni din astea. Dumnezeu nu joaca zaruri, ca sa il citez pe "Enstein".

| marcelan25 a răspuns:

Pai nu te supara. Nu stiu ce sa zic, dar iti jur ca esti prima persoana pe care am auzit-o spunand asta. Nu este un lucru iesit din comun, dar in zilele noastre... mai rar. La 12-13 ani deja s-a dus. Sper sa merite aceea persoana pe care o astepti. Iti doresc din suflet sa o gasesti. Mult succes!

| SexyChick a răspuns:

Buna happynu e anormal deloc...eu pana la 15 ani nu ma sarutasem cu nici un baiat tongue totusi la partea cu sarutul ar trebui sa incerci sa stai cu o fata si sa o saruti pentru ca poate fata perfecta pe care o astepti tu nu o sa apara niciodata straight face atunci ce o sa faci? o sa ramai virgin toata viata? eu iti inteleg decizia si eu sunt virgina si astept baiatul potrivit pentru asta! dar partea cu sarutul e cam deplasata nu crezi? tongue te pup :*

| raisssa a răspuns:

E un pic anormal daca zici ca inca nu ai sarutat nici o fata, dar nu e timpul pierdut... oricum, e bine ca gandesti pozitiv, bafta!

| unu a răspuns:

Nu cred ca e o problema daca nu faci sex, dar poti sa incerci sa saruti si fara sa fii indragostit (poate te indragostesti dupa sarut : ) ). Cred ca nu e rau sa vrei sa te pastrezi virgin, dar nici chiar atat de virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu crezi niciodata ce zice lumea ca lasa o sa ajunga momentu nu asta e o minciuna ce trebuie sa faci e sa cauti tu una care iti place asa singure nu vin la tine eu de la 13 ani n-am mai avut nici un tip de relatie si uite ca de aia nu mai pot chiar am decis sa raman singur toata viata pana mor mai ales sunt virgin acum am 19 ani