| Pampam1 a întrebat:

Buna TPU.Care sunt parerile voastre despre acest Blog. Vreau sa am convingerea ca e de ajutor...Astept raspunsurile voastre. Dau si fundawinking

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Buna.
Da intr-adevar e de ajutor pentru. ca aici iti poti pune o intrebare de a ta la care nu stii raspunsul. E foarte bun, fiindca daca spui la niste persoane (cunoscute) intrebarea acstia o vor reproduce mai departe, dar aici toata llumea te ajuta si iti acorda ajutorul.Pe TPU suntem ca o familie, BFF.
Aici iti poti face prieteni noi.In plus este si un site pe care iti poti spune parera. Poti vorbi cu alti utilizatori si sa va spuneti probleme.
For TPU, by Mia.