| Shad0wiv a întrebat:

Credeti ca este Normal sa am Penisul de 26 Cm in erectie la 18 ani?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Pai daca ai fost crescut cu hormoni de creste rapida....Este Foarte normal
Deci stai linistit
Fetele Se vor bucura de tine. probabil nu toate. sau toate?laughing)

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal...mama da esti dotat nu gluma...

| darrio2007 a răspuns:

Cu prelungitor? Sau cu hormoni de crestere? Ca la puii de Avicola?

| Mik3 a răspuns:

Nu e normal, esti mutant, cum poti sa pui astfel de intrebari, doamne laughing

| Crazyfish a răspuns:

Bro,totul e normal in ziua de azi!
Si tu sa ne aburesti, si noi sa ne prefacem ca te credem, e ok pe bune!

| passyon22 a răspuns:

Da tu 26, eu 40happyCe ne mai place sa ne laudamlaughing

| TwiXXXie a răspuns:

Cal laughing

| Strumpfi a răspuns:

Si eu o am de 32.Si toti de aici se fac ca te cred.Las-o frate.rolling on the floor)

| Shad0wiv explică:

Nu vorbesc prostii am Poze si pot sa arat si la web daca este necesar nu prea sunt genu sa ma laud

| Vix999 a răspuns (pentru Shad0wiv):

Hai sa facem o conferinta toti de aici si ne arati la web ca sa ne convingem...
Hai ma las-o naibii de treaba!

| Shad0wiv explică:

Pona acum nu am plangeri de la fete toate au fost placut satisfacute si chiar ma plictiseam cateodata pentru ca imi dadea de inteles ca tot ar mai vrea chiar daca am facut-o de mii de ori mie mi se cam pare plictisitor si imi place sa le schimb
dar nu asta ii problm mi-e frica sa nu creasca exagerat big grin LOL

| Shad0wiv explică:

Ok deci care nu cre id meu ii lusalusa94 baga-ma in lista si o sa va arat la toti la Web. OMG chiar asa SF pare? :O

| anOnyMmmmmmm a răspuns:

Norocul tau du-te si treci la treaba fala satisfacute, sa curga sperma

| mandeaxxl86 a răspuns:

Mai taie din ele, da-le dreacurolling on the floor