| superboy9999 a întrebat:

Am 10 ani si penisul cu dimensiunile de 5 si 11 cm(in erectie). Credeti ca e mic, normal sau mare pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Marimea e normala pentru varsta ta, dar nu prea ar treabui sa iti pese deoarece esti mult prea mic, serios, inteleg ca la 14 ani baieti devin interesati de penis dar tu chiar nu ai ce face cu el altceva decat sa urinezi... poate, dar doar poate si o masturbare...dar atat big grin
asa ca tinere, joacate cu masinutele big grin

5 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

La 10 ani ce mai conteaza, ai tu ceva de facut cu el in afara de a elimina urina?

| TiffanyღBJ a răspuns:

La 10 ani ar trebui sa ai alte preocupari, nu dimensiunile penisului, cu atat mai putin in erectie. Gaseste-ti preocupari normale pentru varsta ta si amana chestia asta penste cativa ani.

| Annutsa a răspuns:

Da, e mica. Trage de ea sa se lungeasca. Iti urez spor. laughing

| superboy9999 explică:

Știu,am vrut sa vad doar reactia

| HeartsBraker a răspuns:

Bai uite fara suparare...dar voi toti care intrebati daca e normala marimea penisului ...NU MAI INTREBATI, adica stiu ca ai motive sa fii ingrijorat pentru ca ceilalti la scoala isi bat joc de tine dar fii serios si oricum daca e prea mica nu ai u ce sa ii mai faci ca sa creasca deci bafta si data viitoare fara intrebari din astea stupide ok?