| VD_1321 a întrebat:

Credeti ca este posibil ca un baiat de 14-15 ani sa aiba o relatie sexuala daca acesta nu este dezvoltat fizic? Voi cum credeti?

7 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Vlade rolling on the floor abtine-tehee hee... Cu cine sa faci sex frate? da si tu detalii

Răspuns utilizator avertizat
| Andraa_3088 a răspuns:

Eu cred ca un baiat la 14-15 ani ar trebui sa aiba alte preocupari inainte de a-l preocupa o relatie sexuala. Este vreme si pentru sex.

| kitty_2952 a răspuns:

Da este posibil nu conteaza daca esti dezvoltat sau nu

| LoVe_6598 a răspuns:

Se poate si de la 12 ani. eu cunosc baieti dinastia.
fundita? plz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhai frate si eu am 14 ani dar nu ma gandesc inca la sex daca e sa ai o prietena nu-i nimic dar sex mai gandeste-te scoala mai intai ca ai toata viata inainte si oricum peste cativa ani o sa te saturi de sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este posibil, cu pisica vecinului. grija sa nu zgarie