| miki_6623 a întrebat:

La ce varsta credeti ca un baiat trebuia sa se dezvirgineze doar asa sa aiba habar si el de viata sexuala, nu sa fie un afemeiat?

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cand are suficiente informatii legate de BTS-uri, protectie si sarcini nedorite si cand e capabil sa aiba o relatie matura.Asta poate fi la 15 ani sau la 25, e irelevant.In cazul baietilor nu sunt riscuri de ordin medical, trebuie doar sa stie cum si cu cine trebuie sa faca pasul asta, asta ca sa nu se aleaga cu vreun copil la usa sau cu vreo boala/infectie.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Asteapta momentul potrivit.pana gasesti o fata care tine la tine si la care tii.nu e o rusine sa fiii virgin.ba e chiar ceva de care sa fii mandrutongue

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Uffff barbatii se nasc pregatiti. Prima pe care o intalnesti si e dispusa sa faca sex cu tine.

| pufulete17 a răspuns:

18 anibig grin

| oO a răspuns:

Pai cand crede el ca este `regatit=rolling on the floor)

| badabimbadabum a răspuns:

Sa inteleg ca esti afemeiat? la 6 ani trebuia.