| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce credeti despre diferenta de virsta adica daca fata e mai mare decit baiat, e posibil sa fie ceva serios intr-o asa relatie

12 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Diferenta nu conteaza. dragostea sa fie mare!

| RAY a răspuns:

Un baiat daca isi ea o femeie matura face primul pas in viata important are ce invata din experientele ei, sfaturi etc
e proasta conceptia asta ca poate sasi fie mama si care e problema dar fetele cu banici cum e, e prea mult misogism in societate, sunt total de acord cu aceste relati

| h3r a răspuns:

Într-o relație, nu într-o gagicăreală.

| greyhound a răspuns:

Sa zicem ca diferenta n-ar fi de 10 ani sau mai mult, e in regula

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte posibil, dragostea nu are virsta dar sa nu fi banuita de pedofilie sau corupere de minori ca e de rau, sunt avocat dar la asa capete de acuzare e mai greu si tine minte ceva ca "Daca dragoste nu e nimic nu e "

| sandra94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu aici nu-i vorba de pedofelie, e simpatie reciproca

| BlitzLikeXd a răspuns:

Asta nu conteaza daca e mai mare iubita decat iubitul ei si au relatie super

| Raul5765578 a răspuns:

Sigur daca ei se iubesc e posibil nu conteaza cine e mai mare

| maria_7379 a răspuns:

Nu conteaza varsta cand iubesti cu adevarat deci DA poate sa fie ceva serios

| sandra94 a răspuns:

Diferenta e de 3 ani, dar asa ma simt de parca mar ride tot satul, ma tem foarte mult de gura lumii

| RobyRobert98 a răspuns:

Daca ei chiar se iubesc atuunci exista...

| FortzZa a răspuns:

Desigur, iubita mea e cu 2 ani mai mare si ne intelegem super! :*