| Sara2 a întrebat:

Credeti ca este virgin? mai demult am cunoscut un baiat de 28 ani 6 luni de zile nu mi-a propus nimic si dupa 6 luni eram in faza aceea ...in camera singuri ne-am excitat eu eram doar fara bluza in rest imbracata, l-am mangaiat putin si i-a tasnit, a ejaculat asa din senin si in clipa aia el a zis "trist" si l-am intrebat daca e virgin si s-a pierdut! ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| gingasull a răspuns:

Bine ai facut ca l-ai parasit, asemenea barbati NU au ce cauta langa femei! Sunt N cazuri, bine ca n-a putut el sa continuie, ca atunci pentru tine urmau clipe de cosmar straight face, datorita stangaciei lui. Pentru cei virgini la o varsta atat de inaintata n-am decat o vorba : Duceti-va baieti la "fetiţe" sa va initieze si dupa aceea prezentati-va in faţa unei femei adevarate care are niste asteptari de la un barbat. ( parerea mea)

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu conteaza asta, conteaza doar ca tu sa ai intelepciunea si tactul sa treci elegant peste acest moment usor neplacut, asa incat el sa nu se simta prost. E pana la urma un incident minor caruia nu trebuie sa-i dai amploare.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Hm, reotongue Nu cred ca trebuia sa ii dai papucii, mai ales ca aveati 6 luni impreuna.Si in plus, ii se poate intampla oricui! Nu-mi place cum ai reactionat, sincer!

| Bacemi a răspuns:

Se poate sa fie virgin dar se poate sa nu fi avut relatii sexuale de mult din diverse motive. S-a excitat repede si a ejaculat precoce. Dar vina principala ai avut-o tu. In astfel de situatii conteaza mult legatura dintre parteneri. Probabil ai parut interesata doar de actul sexual in sine si nu a fost nici comunicare, nici nimic. Din aceasta cauza el a fost intimidat. Poate nici nu se astepta si l-ai luat prin surprindere. Sincer, ca l-ai parasit mi se pare o marsavie. Imagineaza-te pe tine virgina, rugandu-l sa te astepte pana esti pregatita si el ti-ar spune : sunt fete care nu sunt virgine, hai pa. Nu mi se pare corect cum ai procedat.

| catthshshshs a răspuns:

Era doar foarte excitat, nu e neaparat sa fie virginwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Poate doar o perioada fara experiente sexuale si doar atat.

| Sara2 explică:

Ma "dorea" asa de tare incat nici nu a fost in stare sa ajungem la actul sexual, oricum l-am parasit atunci

| Sara2 explică:

Pentru ca totul se intamplase in 2-3 minute eram la inceput, nici macar nu fusese preludiu si m-a enervat ca nu stie sa se "abtina" sunt multi baieti care poate sa se abtina incat actul sa dureze macar 20-30 min...si preludiul dinainte macar 5-10

Răspuns utilizator avertizat
| →s ♥ ą← a răspuns:

DOamnestraight face dc l-ai parasit? Ma abtin sa nu te fac cumvawinking

| cristinela a răspuns:

Nu e neaparat sa fie virginS-a excitat prea tare.Probabil nici nu face sex in mod regulat, nu a mai facut de mul si atunci e normal. O sa isi revina, stai linistia.Repetitia e mama invataturii.

| Cristina20143 a răspuns:

Probabil este si virgin si l'ai excitat poate prea mult, si sigur nu facuse sex de foarte mult timp. dar probabil esti si virgin si dupa cate ai zis u aici se pare ca este si foarte timid.nu il mai excita si u asa mult.hee hee pup

| Cristina20143 a răspuns:

Chiar nu trebuia sa il parasestiwinking nu era un motiv asta ca sa il parasesti...winking

| marcel_5462 a răspuns:

Pt sanndy.
Ce are "ata"cu ejacularea.

| marcel_5462 a răspuns:

Mai monny ce rea esti, tu spui ca erai fara bluza pe tine si in rest imbracata, dar tu il magaiai "putin". Ti-ai pus problema ca daca si tu erai dezbracata si te mangaia si el putin actul sexual pe care tu ti-l doreai avea toate sansele sa se intample si nu mai erai pusa in postura de-al parasi. Ce spui de urmatoarea situatie: Daca ai sa fi cu alt baiat si el o sa te stimuleze manual si te termini. Ti se pare normal ca atunci sa spuna si el "am parasito ca nu a putut duce un act sexual pana la sfarsit"pa, sa auzim de bine

| marcel_5462 a răspuns:

Monny nu mai fi atat de radicala, poate el chiar te dorea dar in situatia descrisa de tine chiar nu s-a putut abtine poate omul era dupa o perioada de abstinenta. Poate termenul abstinenta e prea mult spus (abstinenta este un lucru care depinde numai de cel ce-si doreste acel lucru)

| marcel_5462 a răspuns:

Monny gata ai rezolvat problema. prezinta-te in fata lui gingasu, fara bluza si fara pantaloni ca dupa raspunsul pe care pe care la dat presimt eu ca emana a barbatie prin toti porii.garantez ca e barbat adevarat laughing

| Cristina788 a răspuns:

Nu cred ca ar fi fost virgin la 28 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era foarte excitat, asta-i tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am prea inteles motivul pentru care l-ai parasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai pripit sa tragi concluzii, cert este ca ca si tu ai la fel de putina experienta ca si el, altfel stiai ca ce i s-a intimplat atunci nu este regula, era doar era foarte excitat. Asta nu inseamna ca nu e in stare de nimic, daca n-ai fi fost atit de egoista sa te enervezi si sa-l arunci la gunoi, poate descopereai ca e chiar foarte bun la pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul s-a pierdut s-a emotionat ce era sa mai zica, oricum disfunctia erectila se dovedeste a fi o problema pentru orice barbat... dar sunt variate tratamente ejaculare precoce Sta erect spray ejaculare precoce, Pjur Superhero ejaculare precoce, Chinese Brush afrodisiac performante, Proherb, Stud 100, Warrior Horse, Boom Prolonge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca suferea de sindromul ejacularii precoce. se pot face destule tratamente ejaculare precoce Sta erect spray ejaculare precoce, Pjur Superhero ejaculare precoce, Chinese Brush afrodisiac performante, Proherb, Stud 100, Warrior Horse, Boom Prolonge