| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca fetelor le plac baietii timizi mai ales daca are si un tic la ochi? sadsad

6 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Frate ii a 16 oara creca cand pui intrebari de genu asta..si hai sa iti si rasp la unele le place la unele nu ce ii asa de greu sa intelegi?rolling on the floor

| Skins97 a răspuns:

Fetelor le pot placea si tipii timizi. dar depinde ce vrei sa spui cu tic la ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor le plac "baietii rai" si imediat dupa ce au pus mana pe ei incep sa se planga si vor sa-i schimbe. Sunt ciudate, ca sa nu zic altceva. Eu zic ca nu e asa de important sa te placa toate fetele, este important sa te placa fata de care-ti place si tie. Pe restul nu le baga in seama ca n-are rost. Cred ca ticul la ochi nu ar trebui sa fie un motiv de ingrijorare. Pe mine nu m-ar deranja deloc.

| maryangelll a răspuns:

Depinde de fata:unora le plac altora nu.

| BluuRigard a răspuns:

Daca te referi la fetele cu capul pe umeri atunci da, acele fete(care sunt destul de rare) accepta un baiat asa cum e doar pentru sufletul si iubirea care i'o poarta ei! Daca ai ghinionul sa dai peste una care e doar pe interes si e si mistocara cel mai bine e sa pui o bariera intr'e voi.

| larisaand a răspuns:

Eu cred ca da.