| popmirgea1999 a întrebat:

De ce fetelor le plac baietii timizi?(doar celor carora le plac)

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eu sunt mai timid si nu stiu daca unei fete ii place asta... stiu doar ca cei timizi, cum sunt eu, cel putin in cazul meu se aplica, sunt mai tandrii, si mai atenti cu ceea ce fac, mai pe scurt, trateaza fata in asa fel incat sa nu o raneasca, ca apoi sa se supere pe el, tocmai pentru ca sunt timizi.
Oricum, chestia asta nu se aplica la toti, dar la unii...

| Anca95 a răspuns:

Probabil pentru ca sunt mai laconici si ai acea curiozitate in ceea ce priveste persoana lui.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare? Mie nu-mi plac. Dar au farmecul lor. Sunt mai cuminti, mai seriosi, mai iubitori. Si da, pe ei te poti baza mai mult. Dar au si-un "of"... Poate nu toti sunt la fel (cu siguranta că nu), dar un prieten de-al meu era atat de timid ca nu indraznea sa-si spuna punctul de vedere niciodata, ma lasa pe mine sa iau toate deciziile, iar eu vroiam colaborare...